Aplankyk planetos gyventojus ir pamatysi, kiek daug gali išmokti. Skirta 1-4 klasių mokiniams.

„Pinigėnai“ yra smagus, mokomasis žaidimas, skirtas 5–9 metų amžiaus vaikams. Daugybė www.pinigenai.lt svetainės žaidimų ir užduočių paaiškina, iš kur gaunami pinigai, kokia jų vertė, kaip pasirinkti prioritetus ir taupyti.

Specialus žaidimas, skirtas 8–9 metų amžiaus vaikams, padeda mokiniams sužinoti apie finansų tvarkymą gyvenimiškose situacijose. Pavyzdžiui, jiems reikia priimti sprendimus, kurie nulems jų metinę finansinę situaciją.

 

Ši svetainė skirta 5-10 klasės mokiniams, kurie nori gerai mokėti matematiką. Svetainėje rasite daug matematikos testų, formulių. Taip pat rasite forumą, kur galėsite diskutuoti įvairiomis temomis.

Tai puiki proga patikrinti savo žinias ar prieš kontrolinį, ar dėl kitų priežasčių :). Testo gale bus pateiktas rezultatas dešimtbalėje sistemoje. Tai leis įvertinti, kaip mokat atitinkamą temą.


Padėk gaideliui laimėti. Atspėk žodį ir neleisk varnai pirmai pagriebti slieką! (atsakymas slypi paveikslėlyje...).

Labirintai - puikios užduotys, padedančios ne tik lavinti akies-rankos koordinaciją, bet ir moko susikaupti, siekti užsibrėžto tikslo. Tau reikia paprašyti suaugusiųjų pagalbos, norint išsispausdinti labirintų užduotis! O gal moki ir pats. Tada drąsiai bandyk!

http://mudubudu.lt/labirintai

http://www.free-coloring-pages.com/maze.html

http://www.raisingourkids.com/activities/printable-mazes/

http://www.hellokids.com/r_280/free-kids-games/printable-mazes

Puikios taškų jungimo užduotėlės.

Jungti taškus galima iš eilės pagal skaičių seką arba pagal abėcėlę. Juk taip įdomu, kas gi gausis viską sujungus! Išbandyk iš karto, tik nepamiršk atsispausdinti užduotį.

http://mudubudu.lt/sujunk_taskus

http://www.coloring-page.net/activity/connect-dots.html

http://raisingourkids.com/activities/connect-dot-to-dot/index.html

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
users online